http://shop.softgozar.com/probuy.php?bz=28246&id3=26659 http://www.20st.ir/marketing.php?wid=56080&Bname=%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF+%D8%B3%D9%84%D8%B7%D8%A7%D9%86+%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C#L5 پسر محلاتی

تاريخ : ٢٦ تیر ۱۳۸٩ | ۸:٢۸ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

 

حسن علیپور گفت: به دنبال دستگیری دو نفر از سارقان منزل در آن شهرستان متهمان پس از تحقیقات فنی و پلیسی تاکنون به 12 فقره سرقت منزل اعتراف کردند.
وی افزود: شش فقره از این سرقت در شهرستان‌ مشهد مقدس، پنج فقره در شهرستان دلیجان و یک فقره در شهرستان محلات انجام شده است که نهایتا سارقان توسط پلیس آگاهی شهرستان محلات شناسایی و دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان محلات افزود: با توجه به اعترافات سارقان، صحنه‌های سرقت در حضور مالباختگان بازسازی و تأیید شده است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.تاريخ : ٢٤ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٥٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

مردی در حین رانندگی، ماشینش درست جلوی حیاط یک تیمارستان پنچر شد و مجبور شد همانجا به تعویض لاستیک بپردازد.
هنگامی که سرگرم این کار بود، ماشین دیگری به سرعت از روی مهره های چرخ که در کنار ماشین بودند گذشت و آنها را به درون جوی آب انداخت و آب مهره ها را برد.
مرد حیران مانده بود که چکار کند.
تصمیم گرفت که ماشینش را همانجا رها کند و برای خرید مهره چرخ برود.
در این حین، یکی از دیوانه ها که از پشت نرده های حیاط نظاره گر این ماجرا بود او را صدا زد و گفت: از 3 چرخ دیگر ماشین، از هر کدام یک مهره باز کن و این لاستیک را با 3 مهره ببند و برو تا به تعمیرگاه برسی.
آن مرد اول توجهی به این حرف نکرد ولی بعد که با خودش فکر کرد دید راست می گوید و بهتر است همین کار را بکند.
پس به راهنمایی او عمل کرد و لاستیک زاپاس را بست.
هنگامی که خواست حرکت کند رو به آن دیوانه کرد و گفت خیلی فکر جالب و هوشمندانه ای داشتی. پس چرا توی تیمارستان انداختنت؟
دیوانه لبخندی زد و گفت: من اینجام چون دیوانه ام. ولی احمق نیستم.تاريخ : ٢٤ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٤٥ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

رئیس اتحادیه گل‌کاران کشور گفت: شهرستان محلات، رتبه نخست کشور در تنوع گل‌های تولیدی و مقام دوم کشور از نظر میزان گل تولیدی را به خود اختصاص داده است.


غلامعلی ابراهیمی افزود: سالانه 227 میلیون گل شاخه بریده شامل انواع گل‌های میخک، رز، گلایول، داودی، زنبق، مریم و غیره در شهرستان محلات تولید می‌شود.
وی اظهار داشت: تولید سالانه 12 میلیون انواع گل‌های گلدانی فضای سبز، شامل رز باغچه‌ای، داوودی باغچه‌ای، نخل زینتی، کاغذی، محبوبه شب، شاه پسند، انواع پاس‌ها‌، سرو و کاج و غیره در کنار تولید 4 میلیون گلدان گل‌های آپارتمانی شامل پتوس، دیفن باخیا، فیکوس، فیکوس بنجامین و غیره از دیگر فعالیت گل‌کاران این شهرستان در زمینه تولید گل است.تاريخ : ٢۳ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی
  گروه موسیقی کر «آدالان» به سرپرستی سعید شکوهی برنامه کر و ارکستر زهی را با حضور ۴۵ هنرمند موسیقی  در فرهنگسرای اشراق تهران اجراکرد.
سعید شکوهی؛ سرپرست گروه آدالان در گفت وگو با خبرنگار سرویس هنری برنا گفت: در این برنامه آثاری از بتهوون، لواندفسکی، کارل ارف، کاریسیمی و دیگران توسط دانشجویان رشته موسیقی و شاگردان من به صورت کر همراه با ارکستر زهی اجرا  شد.
وی افزود: بخشی از این برنامه به صورت سولو (تکنوازی) آواز، پیانو و ویلن‌سل در مدت تقریبی هشتاد دقیقه اجرا  شد.
شکوهی اظهار کرد: هفتاد درصد هنرمندان این گروه از شاگردان من هستند و با توجه به این که تجربه اول این‌ گروه در اجرای کنسرت است تمام سعی و تلاش ما، اجرای یک کار خوب و در سطح قابل قبول است. هرچند که من از شاگردانم توقع چندان بالایی ندارم اما با شناختی از توانایی و انگیزه بالای آنان دارم برنامه خوبی را از آنان خواهیم دید.

تاريخ : ٢٠ تیر ۱۳۸٩ | ٦:٥۳ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

گر آدمی شاد باشد
حتما کسانی را شاد نموده است
و اگر غمگین باشد،
 کسی را غمگین کرده است
( مولوی)
******************************************************
ای کاش همدم تنهاییم قلب بارانی تو باشد
 تا اینگونه در گرداب غم و اسارت بی تو بودن اسیر نباشم
ای همدم تنهایی رویاهایم بیا و مرا رها کن بیا
 و مرا به قصر پاکان ببر


******************************************************
از کسی که دوستش داری ساده دست نکش شاید دیگه هیچ کسو مثل اون دوست نداشته باشی
 و از کسی که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن چون شایدهیچ وقت هیچ کس تو رومثل اون دوست نداشته باشهتاريخ : ۱٧ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٤٢ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی
نمایش پینو کیو 2010
 
      
نویسنده وکارگردان:یاسررضایی
 
                  زمان :۱۵الی ۲۱تیرماه ساعت ۱۸
 
سالن اجتماعات حضرت زینب(س)


تاريخ : ۱٦ تیر ۱۳۸٩ | ۱:٢۸ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

کاش می شد سرزمین عشق را در میان گام ها تقسیم کرد


                                کاش می شد با نگاه شاپرک عشق را بر آسمان تفهیم کرد


کاش می شد با دو چشم عاطفه قلب سرد آسمان را ناز کرد


                               کاش می شد با پری از برگ یاس تا طلوع سرخ گل پرواز کرد


کاش می شد با نسیم شا مگاه برگ زرد یاس ها را رنگ کرد


                               کاش می شد با خزان قلب ها مثل دشمن عاشقانه جنگ کرد


کاش می شد در سکوت دشت شب ناله ی غمگین باران را شنید


                               بعد ، دست قطره ها یش را گرفت تا بها ر آرزوها پر کشید


کاش می شد مثل یک حس لطیف لابه لای آسمان پرنور شد


                               کاش می شد چا در شب را کشید از نقاب شوم ظلمت دور شد


کاش می شد از میا ن ژاله ها جرعه ای از مهر با نی را چشید


                               در جواب خوبها جان هدیه داد سختی و نا مهربانی را شنیدتاريخ : ۱٥ تیر ۱۳۸٩ | ٥:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

یه روز به یه مرد یه اسب می دن که برای اولین بار اسب سواری کنه اون هم

بدون زین خلاصه مرد سوار اسب میشه و اسب همینطور که یورتمه می ره مرد

به طرف عقب سرمی خوره تااینکه پس از مدتی به انتهای اسب(دم اسب)

می رسه. ناگهان داد می زنه: این اسب تموم شد یکی دیکه بیارین!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
دو نفر میرن تهران یک فولکس قورباغه ای میخرن، برمیگردن طرف شهرشون.
نزدیکای شهرشون یهو فولکسه خاموش میشه، هرکار میکنن دیگه روشن نمیشه. یکیشون برمیگرده به اون یکی میگه: برو نگاه کن ببین ماشین چه مرگش زده.
اون یکی درِ کاپوتو باز میکنه، یک نگاه میکنه با تعجب میگه: بیا که ماشین موتور نداره!
خلاصه اولی پیاده میشه میاد یک نگاه میندازه، میگه: برو از صندوق عقب ابزار بیار، خودم درستش میکنم!
اون یکی میره درِ صندوق عقب رو وا میکنه، یهو داد میزنه: بیا که از تهران تا اینجا دنده عقب اومدیم

تاريخ : ۱۳ تیر ۱۳۸٩ | ۸:٠٠ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

صفحه ی جدید با عنوان داستان در این وبلاگ منتشر شد.

 


این صفحه حاوی داستان های جالب می باشد.تاريخ : ۱۳ تیر ۱۳۸٩ | ٧:٥٦ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

 تاريخ : ۱۳ تیر ۱۳۸٩ | ٧:۳۳ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

اگر دوست دارید خصوصیت های


خود را بدانید یه سری به ادامه ی


مطالب بزنیدادامه مطلب
تاريخ : ۱۳ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:۱۳ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:بخش اورژانس و خونگیری بیمارستان امام خمینی محلات افتتاح شد

بخش اورژانس و خونگیری بیمارستان امام خمینی شهرستان محلات با حضور وزیر بهداشت و درمان، استاندار مرکزی و جمعی از مسوولان این شهرستان افتتاح شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات در حاشیه این مراسم و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: بخش اورژانس بیمارستان امام خمینی این شهرستان به منظور بهسازی، تجهیز، استانداردسازی و افزایش تخت های بیمارستانی از 6 به 10 تخت، تعمیر شد.
"قنبر فراهانی" برای تجهیز این بخش به سیستم اکسیژن و ساکشن مرکزی، بهبود CPR ، ایجاد سقف آکوستیک و استانداردسازی سیستم تهویه در فضایی به وسعت 400 متر مربع، سه میلیارد و 200 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشکده علوم پزشکی و اعتبارات ملی هزینه شده است.
فراهانی، همچنین گفت: مرکز خونگیری بیمارستان نیز پس از دو سال وقفه و با انجام استانداردسازی به منظور ایحاد بستر لازم برای تولید محصولات خونی سالم امروز به بهره برداری رسید.
وی، ادامه داد: این مرکز، روزانه توانایی خونگیری از 20 نفر را دارد و برای بهسازی فضای 40 متری مربعی آن، 70 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشکده علوم پزشکی هزینه شده است.
بیمارستان 29 ساله امام خمینی شهرستان محلات شامل بخش های CCU، ICU، اطفال، داخلی، جراحی و زنان و زایمان است.

قنبر فراهانی گفت: این مرکز با صرف اعتباری بالغ بر 70 میلیون ریال و بر اساس آخرین استانداردهای خونگیری احداث شده است.
وی تصریح کرد: در سال گذشته اتاق عمل چشم بیمارستان، ساختمان دیالیز و انجمن خیریه بیماران کلیوی راه‌اندازی شد، همچنین اورژانس و مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان مورد بازسازی قرار گرفتند.
رئیس مرکز بهداشت محلات بیان داشت: در سال گذشته همچنین چند متخصص در رشته‌های ارتوپدی، روان‌شناسی، پوست جذب بیمارستان شدند که این اقدام از اعزام بیماران به شهرهای دیگر جلوگیری شد.
فراهانی ادامه داد: در حال حاضر نیز علاوه بر این متخصصان، متخصصان دیگری در بخش‌های اطفال،‌ داخلی، جراحی، بیهوشی، چشم، گوش و حلق و بینی با این بیمارستان همکاری دارند.
وی یکی از مهم‌ترین مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان را پذیرش سخت بیماران اورژانسی در بیمارستان‌های مرکز استان عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولان به مسائل بهداشتی و درمانی محلات شد.
رئیس مرکز بهداشت محلات گفت: نبود متخصصان جایگزین در زمان نبود پزشکان متخصص از مهم‌ترین مشکلات درمانی این شهرستان است.تاريخ : ۱۳ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

تابستان امسال؛650 جوان محلاتی در طرح اوقات فراغت ثبت‌نام کردند

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات گفت: در تابستان امسال 650 نفر از جوانان و نوجوانان محلاتی به منظور حضور در طرح اوقات فراغت ثبت‌نام کرده‌اند.

علیرضا مردانی گفت: برنامه‌ریزی‌های اوقات فراغت باید به گونه‌ای باشد که جوانان با انگیزه و اشتیاق در فعالیت‌های تابستانی شرکت کنند.
وی با اشاره به نبود خلاقیت‌های چشمگیر و تنوع در برنامه‌ریزی‌های اوقات فراغت تصریح کرد: اگر شرایط جغرافیایی، وضعیت خانوادگی، توانایی‌های جسمی و روحی، علاقه‌مندی‌های فنی و ورزشی در بین دانش آموزان به عنوان عامل اصلی در برنامه‌ریزی اوقات فراغت در نظر گرفته شود با مدیریت صحیح اوقات فراغت می‌توان از انرژی‌های نوجوانان و اوقات بیکاری آنها به نفع آینده آنها بهره‌مند شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات ادامه داد: امروز که جوانان و نوجوانان ایرانی در تیررس حملات دشمنان قرار دارند، غنی سازی هرچه بهتر اوقات فراغت می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان موفق عمل کرده و جوانان را در برابر این توطئه‌ها هوشیار کند.
مردانی در ادامه با اشاره به اجرای طرح اوقات فراغت در شهرستان محلات خاطرنشان کرد: به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان محلاتی در تابستان امسال 14 کانون فرهنگی و هنری آماده شده است که از این تعداد سه کانون روستایی و مابقی شهری است.
وی یادآور شد: در تابستان امسال 650 نفر از جوانان و نوجوانان به منظور شرکت در طرح اوقات فراغت ثبت نام کرده‌اند.تاريخ : ۱٢ تیر ۱۳۸٩ | ۱۱:٠۱ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

خواب تو بیدار توام
فقط سزاوار توام
حافظ اسرار توام
بخوان که تکرار توام
باد به خانه می رسد
گل به جوانه می رسد
هق هق شب ترانه ها به عاشقانه می رسد
تو ای خود صدا
صدا بزن مرا
ببین دل مرا      بزن به دریا
من که بریده از منم         در عطش رسیدنم به تو چرا نمی رسم
چرا چرا نمی رسمتاريخ : ۱۱ تیر ۱۳۸٩ | ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

یک منبع آگاه به کارگر89 اطلاع داده است که به زودی یک هیات ویژه بازرسی از طرف رییس جمهور به اراک می آید تا  به شکایت کارگران شرکتهای صنایع و آونگان رسیدگی کند

 

.

این منبع مطلع گفت که چند وقت پیش جمعی از کارگران یکی از این شرکتها با ارسال نامه ای به دفتر دکتر محمود احمدی نژاد از دست چند نفر از مدیران شکایت کرده اند. هیات ویژه قرار است با کارگران و بانکهایی که بی حساب کتاب به کارفرمایان بی تعهد شرکتهای واگذار شده وام دادند گفتگو کنند. سخنان مسولین استان برای باز پس گیری وام این بانکها  از شرکتها با این بازرسی بی ارتباط نیست.

گفته می شود فعالیت یکی از سالنهای تولیدی  شرکت آونگان که با تبلیغات زیادی شروع شده بود متوقف شده و نبشی های تهیه شده برای راه اندازی برای کار یک روز هم کافی نبوده و این برنامه تبلیغاتی برای جلب نظر بانکها برای وام دادن و فریب دولت در سفر دور سوم بوده که با عقب افتادن سفر این فریبکاری با شکست روبرو شده است. خریداران آونگان تا حالا بیش از 50 میلیارد تومان برای راه اندازی این شرکت  وام گرفته انداین در حالی است که کل شرکت را 12 میلیارد نومان قسطی خریدند .

 

  تاريخ : ۱۱ تیر ۱۳۸٩ | ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

مشکلات و نیاز های عمرانی آموزش وپرورش شهرستان محلات با حضور نماینده مردم محلات  و دلیجان  در مجلس شورای اسلامی،مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی و مدیر آموزش وپرورش شهرستان محلات مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که در آموزش وپرورش شهرستان محلات برگزار گردید،حجت الاسلام علیرضا سلیمی با اشاره به پیشینه تاریخی و سابقه شهرنشینی در محلات،قدمت آموزش وپرورش رسمی در این شهر را بیش از 80 سال عنوان کرد و افزود: ساختمان های بسیاری از مدارس از جمله دبیرستان پروین اعتصامی،بنت الهدی صدر،شهید مدرس،عصمت و سالن شهید صفری، قدیمی و فرسوده و نیازمند تخریب و باز سازی هستند.

در این جلسه مهندس قائمی مدیر کل نوسازی مدارس استان مرکزی گفت: در شهرستان محلات 7 پروژه در قالب 58 کلاس درس درسال 89 در حال تخریب وبازسازی و مقاوم سازی در دست اقدام داریم.وی افزود: در محلات در آینده طبق بررسی های کارشناسی 20مدرسه با 99کلاس باید تخریب وبازسازی گردد که نسبت به شاخص های استانی رقم بیشتری را نشان می دهد.مهندس قائمی بیان داشت:  یکی از مشکلات شهرستان درچند سال اخیر با توجه به بافت شهرسازی در محلات،مشکل جابجایی دانش آموز وتخلیه مدارس جهت اجرای طرح های بازسازی ومقاوم سازی بوده است.

دراین جلسه موارد ذیل به تصویب رسید:

- شروع عملیات تخریب وبازسازی مدارس پروین اعتصامی ودبستان شهدای نیم ور پس از تأمین اعتبار لازم

- اجرای پروژه مقاوم سازی مدارس زینب (س) وحسین مجد

- احداث 3 سالن ورزشی دردبیرستان شهید بهشتی ، کوی بعثت ودبیرستان تربیت -  تأمین اعتبار ویژه - جهت احداث فضاهای آموزشی مورد نیاز طرح مسکن مهرتاريخ : ٦ تیر ۱۳۸٩ | ٩:٢٩ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

تو اگر جای من بودی و من اگر جای تو، باز قصه‌مان همین بود. من اگر آن بالا بودم و تو این پایین، باز آخر کار، آن بود که تو بیایی و باشی و منتظر بمانی و من باز غفلت کنم و دیر برسم و نرسم. من اگر به بزرگی تو بودم و تو اگر به کوچکی من، باز مهربانی از تو بود و بدقولی از من. انگار قرار همیشگی دل با تو آنست که تو سر وعده باشی و دل، اسیر فراموش‌کاری خود. موعد قرارمان همیشه خالی از من است و پر از تو. شُکر، که تو جای خودی و من جای خود...تاريخ : ٦ تیر ۱۳۸٩ | ٩:٠٢ ‎ب.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

قسمتی از نامه یک پسر ٨ ساله عراقی برای خدا:

"سلام خدای عزیزم

از اینکه مامان خوبم را بردی پیشت تا ازش خوب مواظبت کنی ازت ممنونم، فقط گاهی

بهش اجازه بده پیش من بیاد آخه دلتنگش هستم

خدا جون، آمریکایی ها خونه ما را خراب کردند، برای ما خونه بساز

خدای توانا، پدر من بیکار شده، برای پدرم کار پیدا کن

خدای عزیز، ما صبحانه و ناهار و شام، نون و سبزی میخوریم ولی سربازان آمریکایی

بهترین غذاهای خارجی را میخورند، لطفاً برای ما غذا بفرست"تاريخ : ٦ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی
هفت واحد صنفی در محلات تعطیل شد
فرمانده انتظامی شهر محلات، از تعطیلی هفت واحد صنفی پوشاک به علت عدم رعایت شئونات اسلامی در این شهرستان خبر داد.


ادامه مطلب
تاريخ : ٥ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی

فرا رسیدن

ولادت امیرالمومنین

 علی بن ابی طالب

بر شیعیان مبارک بادتاريخ : ٥ تیر ۱۳۸٩ | ۱٠:٠٤ ‎ق.ظ | نویسنده : محمد سلطان احمدی
نماینده محلات: مصوبه مجلس درباره دانشگاه آزاد مغایر قانون اساسی است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه اخیرمجلس شورای اسلامی درباره وقف اموال دانشگاه آزاد مغایر با قانون اساسی است.
حجت الاسلام "علیرضا سلیمی" روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: گفت: در ماده 145 آیین نامه مجلس تاکید شده در صورتی که کمیسیون فرصت نداشته باشد مجلس می تواند موضوع را بررسی کند اما این طرح یک سال و نیم مطرح شده و اشتباه رسانه ای نیز در این مصوبه دخیل می باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مواردی که شورای عالی انقلاب فرهنگی مسوولیت دارد، مجلس نمی تواند وارد شود گفت: به همین دلیل 11 نفر از اعضای این کمیسیون در اعتراض به این موضوع استعفا کردند.
وی افزود: مصوبه اخیرمجلس اشکالات حقوقی دارد ویقینا این مصوبه توسط شورای نگهبان مورد ایراد قرار خواهد گرفت.


  • نوراندیشان
  • قالب میهن بلاگ
  • کارت شارژ همراه اول
  • http://www.20st.ir/marketing.php?wid=56080&Bname=%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF+%D8%B3%D9%84%D8%B7%D8%A7%D9%86+%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C#L5