باسلام خدمت شما همشهریان عزیز محلاتی

با توجه به استقبال شما عزیزان از مطلب اخیر این وبلاگ در مورد مشکلات شهرستان محلات، تصمیم گرفتم بایاری شما بازهم از مشکلات شهر بنویسیم البته همگی میدونیم که مشکلات شهرمون حل نشدنی است ولی گفتنش ضرر نداره.هرچی دلتون میخواد بگید و در قسمت نظرات این یادداشت پیغام بگذارید تا به گوش مسئولین محترم شهرستان برسه و شاید یکی از این گوش ها شنوا باشد.

باتشکر

/ 8 نظر / 3 بازدید
باکری آنلاین

باکري؛ نه به اقتدارگرايي زورمدارانه باور دارد نه به نفرت آفرينان و نه به حذف گرايان باکري؛ نه به تجديدنظر طلبي معتقد است، نه به غربگرايان، نه به خودباختگان، نه به خودفروشان باکري؛ نه به محافظه کاري ايمان دارد، نه به ديکتاتوري، نه به تماميت خواهي، نه به استيلاطلبي باکري؛ کلام عشق است وعدالت وآزادي باکري؛ سرجنگ با کسي ندارد «با دشمن نجنگيد تا او جنگ را آغاز کرد» سخن باکري پشت شرق و غرب را مي‌لرزاند و ايضا" پشت چپ و راست را سخن باکري فرياد همه مظلومان و پابرهنگان تاريخ است باکري؛ ايران است، سراي ترک، پارس، لر، بلوچ و بختياري باکري؛ ايران است، گلستان اقوام و اديان سخن باکري سخن مردم است نه احزاب و گروهها که کار حزب بازي به گروه‌گرايي و ترجيح منافع حزب بر حقيقت مي‌انجامد سایت خبری- تحلیلی ضد اقتدارگرایانه باکری آنلاین را هرگز فراموش نکنید.

منتظر

بسمه تعالی لباس تقوی بر تن او به خویش می بالید اخلاص،تفسیر خود را در اوجلوه گر می دید مومنین یاد خدارادر رویت سیمای اوطلب می کردند رزمندگان درس عشق وجهادرا از اوفرا می گرفتند درماندگان نباز خویش رابدستان پرمهر اوبرآورده می دیدند بار مسوولیت هیچگاه شانه او را خسته ندید وهیچ ملامتی اورا از میدان تکلیف بدر نکرد در ایام سوگواری صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) هفتمین سالگرد عروج ملکوتی عالم وارسته حضرت آیت الله سید طه مقدسی(قدس سره) را گرامی می داریم زمان:پنج شنبه 1/2/1390 از نماز مغرب وعشاء مکان:مسجد القایم(عج)شهرستان محلات یادش ،حضورش سادگی بود وعشق ومرامش مردانگی بود و مهر ، .تا بود بودیم وبا رفتنش رفتیم یاد پیر عارف شهرمان آیه ا... مقدسی همواره در دلهایمان جاری وساری

همشهری شما

از مسئولین شهر درخواست میشود یه فکری به حال اعتیاد و بیکاری جوانان بکنن.اینهمه کارخونه داره اطراف منطقه درست میشه مثل فولاد غرب اسیا و کارخانه سیمان نیزار و ....که بین نیزار تا دلیجان درست شدند ببینید ایا محلاتی اونجا کار میکنه ؟...

محلاتی

این همه بودجه خرج مصلی شد و نیمه کاره رها شد.بهتر نبود با وجود این همه مسجد یه بیمارستان خوب تو شهر می ساختند.فردای قیامت این مسئولین باید جواب ژس بدهند.

مهندس

مردم شهر یه بیمارستان خوب میخان همین وبس.من یک ماه پیش رفتم بیمارستان یه دکتر اقای عینکی تو اورژانس بود که حتی حاضر نشد جواب سلام منو بده.وقتی راجب داروهای تجویز شده ازش پرسیدم گفت برو بیرون نفر بعدی بیاد تو.خلاصه بیمارستان ببخشید درمانگاه بگم بهتره افتضاح بود.

جوان

از مسئولین شهر میخواهم یه فکری به حال قلیان کشیدن در محیط شهر و رستورانها بکنند وضع خیلی خراب شده امثال لمکده و ...شده پاتوق دختر پسرها برای قلیان و دید زدن و..متاسفانه پای افراد متاهل هم به اینجور جاها که باز بشه بعدش خدا میدونه ....محلات دیگه نمیتونه دارالمومنین باشه بلکه باید بگیم لاسکده.امسال عید برای ما مهمون اومده بود روز اخر گفتند همه چیز شهر شما خوبه بجز این قلیان کشیدنها بخصوص خانمها در محیطهای عمومی و رستورانها .ما که شرمنده شدیم.

ح.ر

دهکده گل اگه تا بحال تو یه شهر دیگه مثل دلیجان یا خمین بود مطمئن باشید در سطح ایران نمونه میشد ولی تو شهر ما .... این همه سرمایه مثل معادن سنگ و ...اخرش فرق بین محلات با جاهای دیگه چیه ؟ فکر کنید شهر ما چی داره و چی میتونه داشته باشه.

مسلمان

از مسولین شهر میخوام یه فکری به حال این فحشا و زنا در شهر بکنند .دیگه شورش دراومده.کثافت شهر را از جا برداشته.فقط کافیه یه سری به دادگاه بزنید