یاوری: احساسات هواداران بوشهری جریحه دار شد

محمود یاوری روز جمعه با اشاره به اینکه یکی از بازیکنان پرسپولیس از لحظه ورود این تیم به بوشهر با بروز رفتار ناشایست به اهالی این شهر توهین کرده است، گفت: هواداران تیم شاهین بوشهر همواره رسم میهمان نوازی را به شایستگی به جای می آورند و واکنش آنان بدون دلیل نبوده است.
وی افزود: با این حال امیدوارم در آینده دیگر شاهد بروز رفتار اینچنینی نه از سوی بازیکنان و نه از سوی هواداران در ورزشگاه ها نباشیم چرا که این موضوع به هیچ وجه شایسته بازیکنان و تماشاگران ایرانی نیست.
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر درخصوص شرایط فعلی این تیم نیز گفت: با توجه به انجام تمرینات منظم و آنالیز تیم پرسپولیس از هر نظر برای دیدار فردا آمادگی داریم.
به اعتقاد وی بازیکنان تیم فوتبال شاهین بوشهر رفته رفته شرایط بهتری کسب می کنند، از اینرو روز سختی برای پرسپولیس پیش بینی می کنم.
یاوری که درهفته پنجم و برای نخستین بار هدایت تیم شاهین بوشهر را مقابل پرسپولیس در اختیار گرفت درخصوص شرایط این بازی و تفاوت هایش با دیدار دور رفت این دو تیم گفت: شاهین امروز با تیم هفته پنجم تفاوت بسیاری کرده است، بازیکنان ما نسبت به قبل تاکتیک پذیرتر شده اند. آنان در گذشته تنها تا دقیقه 75 فوتبال بازی می کردند اما امروز سرحال تر از گذشته هستند.
وی در خصوص تیم پرسپولیس نیز گفت: معتقدم با آمدن دایی شرایط این تیم بهتر شده است هر چند که این تیم از نظر بازیکن هیچ تغییری نکرده است.
یاوری در عین حال کسب نتایج امروز رقابتهای لیگ برتر را به سود تیم خود خواند و افزود: نتایج را با دقت دنبال می کنیم و از کسب نتایج بدست آمده خوشحالیم. درصورت پیروزی حداقل بالای تیم پاس همدان در جدول رده بندی قرار خواهیم گرفت که با این شرایط برای تیم ما جایگاه مناسبی است.
تیم های فوتبال شاهین بوشهر و پرسپولیس تهران از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر باشگاههای ایران روز شنبه در ورزشگاه شهید بهشتی با یکدیگر دیدار می کنند.

/ 0 نظر / 4 بازدید