تابستان امسال؛650 جوان محلاتی در طرح اوقات فراغت ثبت‌نام کردند

تابستان امسال؛650 جوان محلاتی در طرح اوقات فراغت ثبت‌نام کردند

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات گفت: در تابستان امسال 650 نفر از جوانان و نوجوانان محلاتی به منظور حضور در طرح اوقات فراغت ثبت‌نام کرده‌اند.

علیرضا مردانی گفت: برنامه‌ریزی‌های اوقات فراغت باید به گونه‌ای باشد که جوانان با انگیزه و اشتیاق در فعالیت‌های تابستانی شرکت کنند.
وی با اشاره به نبود خلاقیت‌های چشمگیر و تنوع در برنامه‌ریزی‌های اوقات فراغت تصریح کرد: اگر شرایط جغرافیایی، وضعیت خانوادگی، توانایی‌های جسمی و روحی، علاقه‌مندی‌های فنی و ورزشی در بین دانش آموزان به عنوان عامل اصلی در برنامه‌ریزی اوقات فراغت در نظر گرفته شود با مدیریت صحیح اوقات فراغت می‌توان از انرژی‌های نوجوانان و اوقات بیکاری آنها به نفع آینده آنها بهره‌مند شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محلات ادامه داد: امروز که جوانان و نوجوانان ایرانی در تیررس حملات دشمنان قرار دارند، غنی سازی هرچه بهتر اوقات فراغت می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان موفق عمل کرده و جوانان را در برابر این توطئه‌ها هوشیار کند.
مردانی در ادامه با اشاره به اجرای طرح اوقات فراغت در شهرستان محلات خاطرنشان کرد: به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان محلاتی در تابستان امسال 14 کانون فرهنگی و هنری آماده شده است که از این تعداد سه کانون روستایی و مابقی شهری است.
وی یادآور شد: در تابستان امسال 650 نفر از جوانان و نوجوانان به منظور شرکت در طرح اوقات فراغت ثبت نام کرده‌اند.

/ 0 نظر / 4 بازدید