در صورت موافقت وزارت علوم؛
16 رشته جدید در دانشگاه محلات ایجاد می‌شود ‌

 معاون‌ آموزشی دانشگاه آزاد محلات گفت: با پیگیری و تلاش‌های انجام شده برای تصویب رشته‌های جدید در این واحد دانشگاهی، 16 پرونده در رشته‌های مختلف در وزارت علوم در حال بررسی است.

علیرضا امیری  اظهار داشت: رشته‌های دانشگاهی این دانشگاه در سال‌های اخیر از 33 رشته به 67 رشته افزایش یافته که در ماه جاری نیز موفق به تصویب دو رشته جدید مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته و مدیریت امور بانکی در مقطع کارشناسی پیوسته در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم شدیم.
وی تصریح کرد: در حال حاضر دانشگاه آزاد واحد محلات دارای 10 رشته در مقطع کارشناسی ارشد است که دانشجویان این مقطع در رشته‌هایی چون زمین‌شناسی اقتصادی، تاریخ، تاریخ ایران اسلامی، تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخ اسلام، تاریخ عمومی جهان، تاریخ ایران باستان، مطالعات خلیج فارس، مطالعات قفقاز و آسیای مرکزی و اسناد و مدارک نسخه شناسی تحصیل می‌کنند.
معاون‌ آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات ادامه داد: همچنین هم اینک 9 رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته، 26 رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و 22 رشته در مقطع کاردانی در این دانشگاه تدریس می‌شود.
امیـری گفت: رشته‌های کارشناسی این دانشگاه رشته‌هایی چون مهندسی نفت، اکتشاف معدن، استخراج معدن، صنایع،کشاورزی باغبانی، علوم و صنایع غذایی، کشاورزی زراعت، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، حسابداری، زبان انگلیسی، زمین شناسی، زمین شناسی کاربردی، تاریخ، دبیری تاریخ، و... است.

/ 0 نظر / 5 بازدید