اخاذی بازرس قلابی اداره کار از مردم محلات

فردی که با جعل عنوان بازرس اداره کار و امور اجتماعی از تعدادی از مردم محلات اخاذی می‌کرد، توسط پلیس آگاهی محلات دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان‌مرکزی دراین مورد گفت: با اعلام شکایت چند شهروند محلاتی دراین خصوص مبنی بر مفقود شدن مدارکشان و اخاذی فردی از آنها موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان محلات قرار گرفت.

سرهنگ نعمت‌الله رفیعی با اشاره به این‌که مأموران در تحقیقات خود از طریق یک کارت عابربانک مفقود شده متهم را شناسایی کردند گفت: با دستگیری این متهم مأموران در بازرسی از منزل وی تعدادی کارت‌جعلی اداره کار، چهار قطعه کارت سوخت، دو فقره چک بانکی و اسناد و مدارک مربوط به شاکیان را کشف و متهم را با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی دادند.
/ 1 نظر / 2 بازدید
منصوریان (راستین)

کیست که غربت رفته را یاد کند دل غربت زده را شاد کند من نوشتم این سخن از بهر دوست تا بداند این دلم در فکر اوست سلام ...................................................................... وبلاگ خوبی داری از دیدنش لذت بردم بازم میام[گل] اگر با تبادل لینک موافقید وبلاگ منو با اسم راستین لینک کنید وبه من یگویید تا وبلاگ شما رو هم با افتخار لینک کنم منتظر حضور دوباره شما در راستین خواهم ماند [گل] پایدار باشید