کمک180میلیون ریالی یک محلاتی به بیمارستان امام خمینی

قاسم رئیس‌اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: سال گذشته خانمی که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، با اهدای اعضای بدن خود به 18 بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید و امسال همسر این خانم 180 میلیون ریال دیه وی را برای خریداری تجهیزات مورد نیاز به بیمارستان اهدا کرد.
وی تصریح کرد: با اهدای این مبلغ دستگاه اسپیرومتری، تمپانومتری، دستگاه اکسیژن‌ساز، مانیتورینگ بی‌هوشی، و هفت عدد کمد برای یخچال بخش سی‌سی‌یو و لازانوسکوپ بیمارستان خریداری شد که با خریداری این دستگاه‌ها امکاناتی همچون سنجش حجم ریه، سنجش شنوایی و دیگر امکانات مورد نیاز بیماران در بیمارستان فراهم شده و از این پس بیماران نیازی به مراجعه به شهرهای دیگر برای درمان خود ندارند.
عضو شورای اسلامی محلات ادامه داد: همچنین خیر دیگری با اهدای اعتبار قابل توجهی خریداری 10 دستگاه ویلچر برای بیمارستان را متقبل شد.
رئیس‌اکبری گفت: فرد خیر دیگری نیز که پیش از این با کمک خیرخواهانه خود موجب راه‌اندازی بخش اتاق عمل بیمارستان شده بود، در سال جاری تامین اعتبارات مورد نیاز تعمیر راهرو بخش سی‌سی‌یو را متقبل شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بخش اورژانس بیمارستان محلات نیز اخیرا راه‌اندازی شده است، بیان داشت: با راه‌اندازی بخش اورژانس بیمارستان بخش قابل توجهی از مشکلات درمان مردم برطرف شده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید