امام جمعه محلات: کار مضاعف انسان را به کمال می‌رساند 

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا مقدسی ظهر امروز در مراسم تجلیل از مدیران و فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان محلات گفت: مسجد مرکز تصمیم‌گیری دنیای اسلام بوده است که کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید در برنامه‌ریزی فعالیت‌ها به این امر توجه کنند.
وی تصریح کرد: مساجد یکی از مراکز مهم پرورش دینی و معرفتی جوانان و نوجوانان است، که باید با ایجاد جاذبه زمینه جذب جوانان به سمت مساجد فراهم شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات نیز گفت: حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد از سیاست‌های این اداره در سال جاری است.
مهدی قاسمی افزود: امید است با برپایی نمایشگاه دستاوردهای کانون فرهنگی و هنری مساجد و انعکاس توانمندی‌های این کانون‌ها فضای سالم رقابتی با هدف تعامل و اثربخشی در بین کانون‌های این شهرستان را در سطح استان ایجاد کرد.
وی بیان داشت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نقش بسیار موثری در جذب جوانان به مسجد دارند بر این اساس باید برنامه‌‌های این کانون‌ها مطابق سلایق و انگیزه‌های جوانان طراحی و پیاده‌سازی شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات‌ با اشاره به نامگذاری سال جدید مبنی بر سال همت مضاعف و کار مضاعف بیان داشت: همت مضاعف و کار مضاعف باید در بخش فرهنگی بیشتر از سایر بخش‌ها نمود داشته باشد.

/ 1 نظر / 3 بازدید
افشاگر

از اواخر فروردین حاج کویت با بازگشت به محلات و دیدار با مسئولین به دنبال چیست؟ حاج کویت در محلات چه می خواهد؟ آیا او به دنبال فرار از اتهام زمین خواری 280هکتاری دماوند است؟ آیا او به دنبال تلاش وفعالیت جهت شناساندن پسرش به مردم برای انتخابات شوراست؟ آیا او به دنبال فرار از سوال خبرنگاران در مورد دریافت متعدد زمین از دولت و اختلاس مالی و ساخت برج 6 طبقه در ولنجک تهران است؟ آیا.... ؟