میزبانی از 96 پرستوی عاشق

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی از میزبانی پنج شهر استان مرکزی از کاروان 96 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس خبرداد.ه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات به نقل از خبرگزاری مهر،سرهنگ پاسدارعلی جلالی فراهانی عصرپنج شنبه در جمعخبرنگاران در سالن جلسات بنیاد حفظ آثار گفت: پیکرهای پاک این شهیدان که به تازگیدر مناطق عملیاتی "فاو و مجنون" تفحص شده‌ همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر از مرزشلمچه وارد میهن شده است و در قالب کاروان" فرزندان روح الله در آغوش روح الله" ازخرمشهر تا حرم مطهر امام راحل تشییع می شوند.

وی افزود: این کاروان در مسیر حرکت از خرمشهر به حرم مطهر از پنج شهر شازند ،اراک ، خمین ، محلات ، دلیجان عبور می کنند و مردم استان مرکزی با برگزاری مراسمویژه استقبال و شبی با شهدا میزبانت این شهدا هستند.

شبی با شهدا در گلزار شهدای شهر محلات

وی گفت: این کاروان هشتم خرداد ماه جاری ساعت 11 صبح از شهر شازند وارد استانمرکزی می شود و پس از برگزاری مراسم تشییع توسط مردم  شازند ساعت 17 وارد شهرستاناراک خواهد شد و در مصلای بیت المقدس اراک مراسم شبی با شهدا برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشرارزش های دوران دفاع مقدس استان مرکزی افزود: این کارواننهم خرداد وارد شهرستان خمین شده و در بیت تاریخی امام راحل در این شهرستان مراسمشبی با شهدا برگزار خواهدشد.

سرهنگ پاسدار جلالی فراهانی افزود: این کاروان دهم خرداد ماه وارد شهر محلات میشود وپس از برگزاری مراسم شبی با شهیدان ،یازدهم خرداد توسط مردم شهر دلیجان پیکرپاک 96 پرستوی عاشق تشییع شده و به سمت شهر کاشان حرکت می کند

/ 1 نظر / 3 بازدید
موسسه فرهنگی مشعر محلات

با سلام وبگاه موسسه فرهنگی مشعر محلات با یاری خدا در آستانه عید مبعث و اعیاد شعبانیه افتتاح شد. در این سایت شما با فعالیتهای این موسسه و نظرات این گروه فرهنگی در باب مسائل فرهنگی آشنا خواهید شد نقد، آسیب شناسی، مطالبه، ارائه راهکار در راستای بسط فرهنگ انقلابی بودن ایثار و شهادت در سطح شهرستان و کشور از اهم موضوعات این وبگاه خواهد بود . از شما درخواست میشود اولا به تبادل لینک با این وبگاه در صورت تمایل اقدام نموده و در هر صورت ما را از نظرات سازنده خود محروم نفرمایید.